ENGLISH CESKY ESPANOL
 
   O JINOPU | NAŠI PSI | NAŠE ŠTĚŇATA | JINOPO OBCHOD | VIDEA | ZASÍLÁNÍ ŽIVÝCH ZVÍŘAT | PETMATE PŘEPRAVNÍ BOXY A BOUDY | KONTAKTY  
 
 

EXAMPLE VIDEOS
OF OUR PUPPIES:

video 1 | video 2 | video 3
video 4

VRHY ŠTĚŇAT
 
 • Click on the pictures of individual litters to see more details.
 • Zoob z Jirkova dvora x Ofelie z Jirkova dvora. Vrh se narodil 21.10.2018 a k dispozici jsou 1 dvoubarevný pes a 1 vlkošedá fena. Jedná se o opakované spojení a o vrh v rámci II. krevní linie. Oba rodice vynikají inteligencí a cvičitelností. Krevní vedení štěňat zaručuje zdraví, sílu, sytou barvu a vlohy pro veškerý výcvik. Jedná se o spojení s ryze čeckou krví. Štěňata z prvního vrhu jsou zdravá, silná, učenlivá a jsou to opravdové osobnosti, které milují svého pána.


  Zako Max z Jirkova dvora x XADELLA z Jirkova dvora.
  Vrh se narodil 21.10.2018 a k prodeji jsou 1 černě vlkošedý pes, 5 černě vlkošedých fen a 2 celočerné feny. Vrh je prováděn v meziliniové plemenitbě. Jedná se o spojení IV. a V. krevní linie bez příbuzenské plemenitby. Jedná se o již ryze českou krev. Štěňata jsou zdravá, silná s výraznými hlavami. Předpoklad použití je široký od psů rodinných přes psy top sportovní až po psy policejní. Feny i psi jsou potencionální vynikající chovní jedinci.


  Zoob z Jirkova dvora x Marge z Jirkova dvora. Vrh se narodil 13.10.2018 a k prodeji jsou 2 vlkošedé feny a 1 dvoubarevná fena. Vrh je prováděn kombinací II. a V. krevní linie. Feny jsou temperamentní. Mají zájem o míčky a hadr a jsou dobře socializovány. Jejich možné využití je široké. Mohou být používány jako feny na ochranu rodiny nebo sport. Dále je možné je v budoucnu využít k chovu pracovních psů.


  Thomas Jipo Me x VOXXI Jipo Me.
  RIKI Jipo Me, nar. 27.9.2018. RIKI je černě vlkošedý, výrazně temperamentní s chutí do aportování a boje. Hodí se pro policistu nebo jako pes na osobní ochranu. Vhodný je dále pro top sport. Vrh je provázen v rámci meziliniové plemenitby. Jedná se o spojení V. a IV. krevní linie, přitom ovšem s hromaděním krve na TINU Jipo-Me. Štěňata jsou silná, dobře pigmentovaná s velkou životaschopností. Předpoklad využití pro rodinu, top sport až po policejní práce. Zaručujeme pěkný vzhled, pevné zdraví a snadnou cvičitelnost štěňat.


  Thomas Jipo Me x VOXXI Jipo Me.
  RONDA Jipo Me, nar. 27.9.2018. RONDA je velice hezká, živá fena se zájmem o aportování a přetahování se o hadr. Je to fena vhodná do rodiny i na záchranářskou práci a sport. Bude také vhodná pro chov zdravých pracovních psů. Vrh je provázen v rámci meziliniové plemenitby. Jedná se o spojení V. a IV. krevní linie, přitom ovšem s hromaděním krve na TINU Jipo-Me. Štěňata jsou silná, dobře pigmentovaná s velkou životaschopností. Předpoklad využití pro rodinu, top sport až po policejní práce. Zaručujeme pěkný vzhled, pevné zdraví a snadnou cvičitelnost štěňat.


  Phoenix, USA Taipei, Taiwan Manila, Philippines Prague, Czech Republic

  V současné době si můžete vybrat z těchto uvedených vrhů.


  Kde nás naleznete? Více zde.

  t: +420 602 240 789 nebo +420 602 613 760
  f: +420 315 629 714
  Jinopo@Jinopo.CZ
  www.Jinopo.CZ
    
  OČEKÁVANÉ VRHY
  JménoOčekávané datum vrhu (Měsíc.Den.Rok)
   
  ZOOB z Jirkova dvora x MARGE z EsagiluOctober 11 2018
  ZOOB z Jirkova dvora x OFELIE z Jirkova dvoraOctober 21 2018
  ZAKO MAX z Jirkova dvora x XADELLA z Jirkova dvoraOctober 21 2018
  IDOL z Jirkova dvora x AKIRA v.h. AntverpaNovember 10 2018
  A'BRUNO pod Blanikem x ATTA AdnafNovember 19 2018
  MOODY z Jirkova dvora x YZABEL z Jirkova dvoraNovember 25 2018