m    a    k    i    n    g           p    e    t    s           f    e    e    l           a    t           h    o    m    e TM Hello


 

Historie

Od svých počátků, kdy Ben Doskocil začal v roce 1961 výrobu plastických přepravek pro zvířata ve své garáži se

firma Doskocil Manufacturing Company, Inc. rozrostla na jednu z vedoucích firem zabývající se výrobou chovatelských potřeb.
Sídlo firmy se nachází ve městě Arlington ve státě Texas, USA. Firma byla ve svých začátcích první firmou vyrábějící plastické přepravky pro americký letecký průmysl. Dnes je firma vedoucí výrobce a prodejce plastických přepravek a speciálně izolovaných boud pro psy, taktéž vedoucí výrobce výrobků pro kočky, krmných a napájecích systémů.

V roce 1997 se firma Doskocil sloučila s kalifornskou firmou Dogloo, Inc. vyrábějící populární boudy pro psy ve tvaru iglú. V době sloučení byla firma Doskocil přední výrobce přepravek pro zvířata, zatímco Dogloo byla na předním místě ve výrobě boud pro psy. Sloučením firma získala vedoucí postavení na trhu obou kategorií. Ve snaze zvýšit mezinárodní povědomí o jejich výrobcích firma Doskocil expandovala do Evropy a otevřela výrobní závod v Belgii v roce 1999. Firma rozšířila výrobu jejích přepravek a boud pro psy pod značkou Petmate®, kterou se chce prosadit v Evropě. Základním motivem pro pokračující úspěch firmy je upřímná touha uspokojit zákazníka.

V roce 2004 firma rozšířila svoji působnost v nově příjmutých zemích Evropské Unie, aby také zákazníci z této části Evropy měli šanci poznat a využít kvality této značky pro své domácí miláčky. V České Republice je firma zastoupena panem Petrem Novotným ve spolupráci s Jiřím Pokorným a Jiřím Novotným (www.jinopo.cz)


 
................................................................................................................................................................................................................
Petmate Česká republika, Petr Novotný, tel. 724/240359, fax. 315/629714, email: petr@jinopo.cz